Filenin Sultanları’ndan Erik Dalı ile kutlama

Filenin Sultanları, ABD’nin Teksas eyaleti Arlington kentindeki tertibin finalinde Çin’le karşılaştı.

Rakibini 25-22, 22-25, 25-19, 25-16’lık setlerle 3-1 yenen A Ulusal Bayan Voleybol Ekibi, tertip tarihinde birinci sefer şampiyon oldu.

ŞAMPİYONLUĞU ERİK KOLU İLE KUTLADILAR

Maçın bitmesinin akabinde büyük sevinç yaşayan başantrenör Daniele Santarelli ve ulusallar şampiyonluğu salonda Erik Kolu türküsü eşliğinde dans ederek kutladı.

FİLENİN SULTANLARI’NIN MİLLETLER LİGİ PERFORMANSI

A Ulusal Bayan Voleybol Grubu, Antalya’daki birinci hafta maçlarında Güney Kore, Sırbistan ve İtalya’yı mağlup etti. Filenin Sultanları, ABD karşısında parkeden mağlup ayrıldı ve 3 galibiyet ile 1 yenilgiyle birinci haftayı tamamladı.

A Ulusal Bayan Voleybol Ekibi, Hong Kong’daki ikinci hafta uğraşlarında Hollanda, Kanada ve Dominik Cumhuriyeti pürüzüne takılmadı. Ay-Yıldızlılar, Polonya’ya 3-0’lık skorla mağlup oldu.

Filenin Sultanları, Bangkok’taki üçüncü hafta karşılaşmalarına Japonya yenilgisiyle başladı. A Ulusal Bayan Voleybol Kadrosu akabinde oynadığı Tayland, Brezilya ve Hırvatistan maçlarında rakiplerine set vermedi.

İTALYA MAÇINDAN SONRA DA YAPMIŞLARDI

ABD’nin Teksas eyaletindeki Arlington kentinde düzenlenen Milletler Ligi finalleri, saha dışında enteresan manzaralara sahne oldu. Türkiye-İtalya maçının oynandığı College Park Center’ın hoparlöründen Türkiye-İtalya maçı sırasında ERİK KOLU türküsünün yanı sıra, Tarkan ve Hande Yener’den müzikler çalındı. Salondaki Türk seyircilerin Erik Kolu türküsü çalınırken yerlerinden kalkıp dans etmeleri, toplumsal medyada son 24 saatin en çok paylaşılan imajları ortasına girdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir