3 kadını katletti, cinayetin detayları tüyler ürpertti

Manisa’da bir bayanın İstasyon Mahallesi’ndeki metruk bir binanın girişine gömüldüğü ihbarını alan İlçe Emniyet Müdürlüğü grupları, belirtilen adreste yürütülen aramada 60 yaşındaki Memnun M’nin cesedine ulaştı.

CESET İSİMLİ TIP KURUMUNA GÖNDERİLDİ

Başında darp izi bulunan ve öldürüldüğü anlaşılan bayanın cesedi, kesin mevt nedeninin belirlenmesi için İzmir İsimli Tıp Kurumuna gönderildi.

Kadının birlikte yaşadığı Necati A, gözaltına alındı. Söz süreçleri sonrası adliyeye sevk edilen kuşkulu tutuklandı.

GÖMDÜĞÜNÜ İTİRAF ETTİ

Sorgusunda suçlamaları kabul etmeyen Necati A’nın, sözünde, akşam meskenine gittiğinde Memnun M’yi meyyit bulduğunu, daha evvel cinayet işlediği için kimsenin kendisine inanmayacağını düşündüğü için durumu polise bildirmediğini, el otomobiliyle taşıdığı cesedi meskeninin yaklaşık 50 metre ilerisindeki metruk binanın girişine gömdüğünü söylediği öğrenildi.

2 EŞİNİ DE ÖLDÜRMÜŞ

Necati A’nın, 1984 yılında birinci eşi Emine A’yı bıçaklayarak, cezevinden tahliye olduktan sonra da 2003 yılında ikinci eşi Fatma A’yı ütüyle yakarak öldürdüğü ortaya çıktı.

CORONA NEDENİYLE TAHLİYE OLMUŞ

Sanığın, 2 yıl evvel Covid-19 önlemleri kapsamında kurallı tahliye edildiği, yaklaşık 1 aydır da Memnun M. ile dini nikahlı yaşadığı öğrenildi. (AA)

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir